Кто из актёров ДВ Вам больше всего нравится?

Нина Добрев
Пол Уесли
Йен Сомрехолдер
Кендис Аккола
Стивен Р.Маккуин
Мэт Дэвис
Кет Грэхэм
Сара Каннинг
Майкл Тревино
Дэниэл Джиллис
Джозеф Морган
Кто-то другой


Показать все опросы
  На сайте Vampi.TV быстрее всех появляются новые серии сериала "Дневники вампира".

  Добавьте наш сайт в закладки, нажмите CTRL+D


stranger 19-01-2018, 23:27 Просмотров: 595    
Боротьба з браконьєрами за допомогою сучасних відеокамер


Сучасні лісові камери або фото-пастки можна використовувати в абсолютно різних сферах життя. Що ж - це за камери? Це прилад, який представляє собою фотоапарат з інфра червоною підсвіткою і датчиком руху. Більшість часу камера знаходиться в режимі спокою, але коли в поле зору камери потрапляє об'єкт, який рухається, то камера активізується і починає робити знімки, або короткі відеоролики. Таким чином, ви зможете на відстані спостерігати за подіями, що відбуваються. Якщо - це камера з вбудованим GSM модулем, то на ваш телефон, або електронну пошту будуть надсилатися відеодані.


Лісникам і єгерям, за допомогою даної камери, стало набагато простіше підраховувати кількість тварин. Служби з охорони навколишнього середовища, таким чином, з'ясовують, хто смітить в зеленій зоні, і притягують до відповідальності цих порушників. Фото-пастку дуже складно помітити і це перевага даної відеокамери, так як порушники порядку думають, що їх ніхто не бачить. А фото-пастка фіксує всі дії і зберігає їх.


Давайте трохи поговоримо про те, як лісові камери допомагають боротися з браконьєрами. Такі камери зазвичай складаються з замаскованої коробки, яка водонепроникна для роботи в будь-яких погодних умовах. Ще вона оснащена інфра червоною підсвіткою для роботи в повній темряві. Вони не вимагають підключення до інтернету, а працюють за допомогою мобільного зв'язку. Харчуються GSM камери від внутрішньої батареї, або акумулятора. Більшість камер мають величезну кількість налаштувань і високу якість зйомки фото і відео. Ви зможете скорегувати чутливість фото-пастки, в залежності від того які об'єкти вам необхідно відзняти. І дії порушення закону браконьєрами, будуть чітко фіксуватися на камеру. Для боротьби з браконьєрами, камеру потрібно прикріпити до дерева якомога вище, для того щоб її не могли помітити, і кут огляду однієї камери, буде набагато більше. Матеріал, який знятий на камеру фото-пастку, має силу доказу злочину в суді. З великим використанням таких лісових камер, значно збільшилися випадки затримання браконьєрів і правопорушників. Тепер однієї таблички що ведеться відео-нагляд, досить для того, щоб уберегти тварин і природу від загибелі. Так як браконьєри не хочуть зв'язуватися з проблемними територіями. Так що цінність таких пристроїв, при боротьбі з браконьєрами, величезна і її важко переоцінити. По всім питанням звертайтесь до спеціалістів.

 

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт о сериале The Vampire Disries. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться или зайти под своим именем..

Loading...
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30