Апрель 2021 (4)
Февраль 2021 (2)
Январь 2021 (6)
Декабрь 2020 (6)
Ноябрь 2020 (2)
Октябрь 2020 (1)
Какой сезон сериала "Дневники вампира Вам более всего понравился?"

1 сезон
2 сезон
3 сезон


Показать все опросы
  На сайте Vampi.TV быстрее всех появляются новые серии сериала "Дневники вампира".

  Добавьте наш сайт в закладки, нажмите CTRL+D


stranger 19-01-2018, 23:27 Просмотров: 1162    
Боротьба з браконьєрами за допомогою сучасних відеокамер


Сучасні лісові камери або фото-пастки можна використовувати в абсолютно різних сферах життя. Що ж - це за камери? Це прилад, який представляє собою фотоапарат з інфра червоною підсвіткою і датчиком руху. Більшість часу камера знаходиться в режимі спокою, але коли в поле зору камери потрапляє об'єкт, який рухається, то камера активізується і починає робити знімки, або короткі відеоролики. Таким чином, ви зможете на відстані спостерігати за подіями, що відбуваються. Якщо - це камера з вбудованим GSM модулем, то на ваш телефон, або електронну пошту будуть надсилатися відеодані.


Лісникам і єгерям, за допомогою даної камери, стало набагато простіше підраховувати кількість тварин. Служби з охорони навколишнього середовища, таким чином, з'ясовують, хто смітить в зеленій зоні, і притягують до відповідальності цих порушників. Фото-пастку дуже складно помітити і це перевага даної відеокамери, так як порушники порядку думають, що їх ніхто не бачить. А фото-пастка фіксує всі дії і зберігає їх.


Давайте трохи поговоримо про те, як лісові камери допомагають боротися з браконьєрами. Такі камери зазвичай складаються з замаскованої коробки, яка водонепроникна для роботи в будь-яких погодних умовах. Ще вона оснащена інфра червоною підсвіткою для роботи в повній темряві. Вони не вимагають підключення до інтернету, а працюють за допомогою мобільного зв'язку. Харчуються GSM камери від внутрішньої батареї, або акумулятора. Більшість камер мають величезну кількість налаштувань і високу якість зйомки фото і відео. Ви зможете скорегувати чутливість фото-пастки, в залежності від того які об'єкти вам необхідно відзняти. І дії порушення закону браконьєрами, будуть чітко фіксуватися на камеру. Для боротьби з браконьєрами, камеру потрібно прикріпити до дерева якомога вище, для того щоб її не могли помітити, і кут огляду однієї камери, буде набагато більше. Матеріал, який знятий на камеру фото-пастку, має силу доказу злочину в суді. З великим використанням таких лісових камер, значно збільшилися випадки затримання браконьєрів і правопорушників. Тепер однієї таблички що ведеться відео-нагляд, досить для того, щоб уберегти тварин і природу від загибелі. Так як браконьєри не хочуть зв'язуватися з проблемними територіями. Так що цінність таких пристроїв, при боротьбі з браконьєрами, величезна і її важко переоцінити. По всім питанням звертайтесь до спеціалістів.

 

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт о сериале The Vampire Disries. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться или зайти под своим именем.

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  «    Май 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31